Jaś i pnącze fasoli. 30 niezwykłych bajkowych dźwięków

Jaś i pnącze fasoli. 30 niezwykłych bajkowych dźwięków - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,87 MB
NAZWA PLIKU
Jaś i pnącze fasoli. 30 niezwykłych bajkowych dźwięków.pdf
ISBN
9246568197745

OPIS

Wejdź do bajkowej krainy z 30 dźwiękami i wspaniałą piosenką.„Jaś i pnącze fasoli” to znana od pokoleń bajeczka, której lekturę uzupełnia się dźwiękami związanymi z tekstem opowieści. Dodane obok tekstu symbole sugerują naciśnięcie jednego z 30 guziczków, by związany z historyjką odgłos uatrakcyjnił lekturę.W tej serii: Kopciuszek, Złotowłosa i trzy misie, Czerwony Kapturek, Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków, Trzy małe świnki, Jaś i pnącze fasoli.

Dodane obok tekstu symbole sugerują naciśnięcie jednego z 30 guziczków, by związany z historyjką odgłos uatrakcyjnił lekturę. Wejdź do bajkowej krainy z 30 dźwiękami i wspaniałą piosenką. „Jaś i pnącze fasoli" to znana od pokoleń bajeczka, której lekturę uzupełnia się (...) Zapisz się na newsletter Album rodzinny Dzieje się w Warszawie za cara, za Niemca, za komuny Waldemar Pernach epub Jaś i pnącze fasoli 30 niezwykłych bajkowych dźwięków | Olesiejuk.

Ocena: 4/5 Dodana przez Sylwia Ł. w dniu 2017-05-05.

POWIĄZANE KSIĄŻKI