Złotowłosa i trzy misie. 30 niezwykłych bajkowych dźwięków

Złotowłosa i trzy misie. 30 niezwykłych bajkowych dźwięków - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,97 MB
NAZWA PLIKU
Złotowłosa i trzy misie. 30 niezwykłych bajkowych dźwięków.pdf
ISBN
5218160115047

OPIS

Wejdź do bajkowej krainy z 30 dźwiękami i wspaniałą piosenką.„Złotowłosa i trzy misie” to znana od pokoleń bajeczka, której lekturę uzupełnia się dźwiękami związanymi z tekstem opowieści. Dodane obok tekstu symbole sugerują naciśnięcie jednego z 30 guziczków, by związany z historyjką odgłos uatrakcyjnił lekturę.W tej serii: Kopciuszek, Złotowłosa i trzy misie, Czerwony Kapturek, Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków, Trzy małe świnki, Jaś i pnącze fasoli.

Postanowiłam jednak zaryzykować i oto "Złotowłosa i trzy misie. 10 bajkowych dźwięków" […] Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, zapisz się na listę: Twój e-mail: » znajdź Sprzedam książeczkę Złotowłosa i trzy misie.

Trzy małe świnki to znana od pokoleń bajeczka której lekturę uzupełnia się dźwiękami związanymi z tekstem opowieści. Dodane Złotowłosa i trzy misie na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI