Magiczne wróżki

Magiczne wróżki - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,51 MB
NAZWA PLIKU
Magiczne wróżki.pdf
ISBN
1042438638111

OPIS

Czary-mary! Szszsz! Dzyń, dzyń!Nadeszły urodziny Królowej Wróżek. Wróżka Kwiatowa i Wróżka Księżycowa planują przyjęcie. Naciśnij cztery przyciski i przyłącz się do hałaśliwej zabawy w zaczarowanej książeczce.Dzięki 4 dźwiękom, które ożywiają akcję, dzieci pokochają tę fantastyczną książeczkę.

CENA ZESTAWU 58 ZŁ.Pozwól, aby wraz z Przesłaniem od Wróżek Twoje życie stało się bardziej magiczne! Ta łatwa w użyciu Flora, Sybilla i Leonia to trzy małe wróżki. Odkryj ich magiczne moce i stań się świadkiem ich zwariowanych przygód! Wpuść odrobinę magii do swojego świata Magiczne święto W szkole wszyscy uczniowie przygotowują się do wielkiego święta.

Portal www.magicznewrota.pl został stworzony z myślą dla osób które szukają profesjonalnej porady ezoterycznej. Magiczne Wrota to portal, na którym osobiście odbieram połączenia telefoniczne i czat - rozmawiacie wyłącznie ze mną. ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI