Idą Święta

Idą Święta - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,86 MB
NAZWA PLIKU
Idą Święta.pdf
ISBN
8117117003053

OPIS

Dziś Wigilia Bożego Narodzenia i wszystko jest gotowe do drogi… To znaczy nie do końca gotowe, bo Święty Mikołaj ma pewien kłopot, Śmigły, jeden z jego reniferów, nabawił się kataru! I jak teraz Święty Mikołaj rozwiezie wszystkie prezenty?W serii Magiczne Święta: Idą Święta!, Wesołych Świąt, bałwanku!

A w koło cisza, a w koło biało, Nagle jednemu się przypomniało: Kazik, pamiętasz tą rudą Krychę, Idą Święta 2 ()Idą Święta 3 ()Idą Święta 4 ()Idą Święta 3 - album muzyczny wydany z okazji 10-lecia świątecznej piosenki wykonywanej przez dziennikarzy radiowej Trójki.Na płycie zebrano wszystkie dotychczasowe utwory o karpiu oraz dodatkowo alternatywną wersję piosenki z 2009 roku. „IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ!"… Dlaczego wysyłanie kartek jest ważne? Przede wszystkim sprawiają ogromną, najszczerszą radość dla odbiorcy. Poprzez własnoręczne skreślenie kilku słów podkreślamy wyjątkowość osób, do których wysłaliśmy kartkę świąteczną.

W jej ramach co roku prowadzone są licytację ofiarowanych przez ludzi ze świata kultury przedmiotów oraz wydawane są płyty z serii Idą Święta. Hej, ludzie, idą święta! Świeci gwiazda uśmiechnięta, Znowu jest w prezentach Cały świat! Hej, ludzie, idą święta! Niech się otwierają serca, Zacznie się od nowa Liczyć czas! Śnieg cicho pada, jakby ktoś świat pudrował, Nie patrz na innych, sam coś zrób... Temat: Idą święta A może tak : Na ciepłej rurze, siedli dwaj stróże, W rękach dzierżyli flaszki nieduże, Mieli ze sobą boczku kawałek, Dwie paczki fajek, paczkę zapałek. A w koło cisza, a w koło biało, Nagle jednemu się przypomniało: Kazik, pamiętasz tą rudą Krychę, Idą Święta 2 ()Idą Święta 3 ()Idą Święta 4 ()Idą Święta 3 - album muzyczny wydany z okazji 10-lecia świątecznej piosenki wykonywanej przez dziennikarzy radiowej Trójki.Na płycie zebrano wszystkie dotychczasowe utwory o karpiu oraz dodatkowo alternatywną wersję piosenki z 2009 roku. „IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ!"… Dlaczego wysyłanie kartek jest ważne? Przede wszystkim sprawiają ogromną, najszczerszą radość dla odbiorcy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI