Wycieczka na wieś. Biblioteczka przedszkolaka

Wycieczka na wieś. Biblioteczka przedszkolaka - Anna Wiśniewska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
6,85 MB
NAZWA PLIKU
Wycieczka na wieś. Biblioteczka przedszkolaka.pdf
ISBN
6058153678031

OPIS

Zapraszamy na wieś! Wszystkie dzieci dzięki barwnym obrazkom dowiedzą się, jakie zwierzęta przyjechały na wsi - w polu, na pastwisku czy w stawie.Wspólne czytanie na głos buduje szczególną więź emocjonalną między rodzicami a dziećmi, oraz rozbudza w najmłodszych ciekawość świata.

Zapraszamy na wieś! Wszystkie dzieci dzięki barwnym obrazkom dowiedzą się, jakie zwierzęta przyjechały na wsi - w polu, na pastwisku czy w stawie. Wycieczka na wieś Biblioteczka przedszkolaka Anna Wiśniewska. Olesiejuk Wycieczka na wieś Biblioteczka przedszkolaka Anna Wiśniewska.

Data zakończenia 2018-07-27 - cena 10,15 zł Książki z serii Biblioteczka przedszkolaka BIBLIOTECZKA PRZEDSZKOLAKA. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Wspolne czytanie na glos buduje szczegolnaKsiazka Wycieczka do ZOO Biblioteczka przedszkolaka Anna Wisniewska .

POWIĄZANE KSIĄŻKI