Koparki JCB. Książka z zadaniami

Koparki JCB. Książka z zadaniami - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,75 MB
NAZWA PLIKU
Koparki JCB. Książka z zadaniami.pdf
ISBN
7675867426013

OPIS

Wybierz się na plac budowy z koparką Maćkiem oraz jego przyjaciółmi, by poznać niezwykły świat maszyn budowlanych.Ta książeczka z grą, zadaniami, łamigłówkami i ponad 200 naklejkami zapewni ci wiele godzin wspaniałej zabawy!

Data zakończenia 2019-06-16 - cena 8,05 zł Koparki Książka z zadaniami Olesiejuk Koparki Książka z zadaniami. Oprawa miękka : ISBN: 978-83-274-3356-5: EAN: ...

Przed tobą wspaniała przygoda! Dołącz do drużyny JCB i razem z Maćkiem oraz jego przyjaciółmi rozwiązuj łamigłówki, wykonuj zadania, koloruj, naklejaj nalepki i dobrze się baw! My first JCB Ciężarówki i koparki Książka z zadaniami . ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 7,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, zapisz się na listę: Twój e-mail: » znajdź Wybierz się na plac budowy z koparką Maćkiem oraz z jego przyjaciółmi by poznać niezwykły świat maszyn budowlanych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI