Historia Polski

Historia Polski - Krzysztof Wiśniewski (oprac.) | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Wiśniewski (oprac.)
WYMIAR
11,93 MB
NAZWA PLIKU
Historia Polski.pdf
ISBN
3611554654471

OPIS

„Historia Polski” to książka skierowana do dzieci 8-12-letnich. Omawia dzieje naszej Ojczyzny w przystępny sposób, uzupełniając teksty wspaniałymi ilustracjami, pomagającymi wyobrazić sobie wydarzenia i postaci. Dzieje Polski opowiedziane zostały od początków państwa Piastów aż po współczesność.

To jedno z największych i najbardziej wszechstronnych źródeł wiedzy o polskiej historii, prezentujące artykuły dotyczące historii w układzie epok i tematów, a także forum i autorskie blogi. Najlepsza ... [tutaj historia Polski w skrócie - dowiedz się nieco więcej!] Poniżej historia Polski w pigułce: 966 - Chrzest Polski, początek polskiej państwowości.

Przed Tobą 10 pytań. Zaczynajmy! Historia państwa i narodu polskiego sięga drugiej połowy X wieku, na którą datuje się rządy pierwszego historycznego władcy Polski - Mieszka I.

POWIĄZANE KSIĄŻKI