Zimowa zabawa. Bazgrołkowy blok

Zimowa zabawa. Bazgrołkowy blok - Emma Pelling (ilustr.) | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emma Pelling (ilustr.)
WYMIAR
3,25 MB
NAZWA PLIKU
Zimowa zabawa. Bazgrołkowy blok.pdf
ISBN
8817568915092

OPIS

Bazgrołkowy blok rysunkowy to mnóstwo zabawy i wesołych rysunków. Możesz nie tylko kolorować i nalepiać naklejki.Wymyślaj zakończenie historyjek, twórz własne rysunki na każdej stronie.

Bazgrołkowy blok Twoja ocena. Ocena ogólna.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! epodreczniki.pl - nowoczesna platforma edukacyjna do tworzenia i udostępniania e-podręczników na zasadach pełnej otwartości pliki do pobrania, zabawy do wydruku, kreatywne zabawy, sylaby, przepisy, zadania, kolorowanki, ćwiczenia grafomotoryczne, szablony do zabaw plastycznych. Zimowe miasteczko to pomysł na urokliwe prace plastyczna zarówno dla młodszych dzieci jaki nieco starszych. Przedstawię Wam dwie propozycje z którymi poradzą sobie przedszkolaki, oraz trudniejszy pomysł dla dzieci szkolnych. W zakładkach obok znajdziecie opisy zabaw oraz materiały do pobrania, dzięki którym wspólnie z dziećmi stworzycie swoje Księgi zimowych wyzwań! A więc do dzieła! Po zakończeniu zimowych wyzwań możecie wręczyć dzieciom pamiątkowe dyplomy, które również są do pobrania w zakładce MATERIAŁY! Życzymy Wam bazgrołkowej zabawy! Blok tematyczny Zajęcia rozwijające mowę i myślenie Zajęcia muzyczne Zajęcia plastyczno-techniczne Zajęcia sportowe 03.09.-06.09.

POWIĄZANE KSIĄŻKI