Śpiąca królewna. Mała królewna

Śpiąca królewna. Mała królewna - Emilie Beaumont | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emilie Beaumont
WYMIAR
7,33 MB
NAZWA PLIKU
Śpiąca królewna. Mała królewna.pdf
ISBN
5374967408922

OPIS

Dawno temu żyli sobie król i królowa, którzy nie mogli doczekać się dziecka. Królowa była zrozpaczona. Aż w końcu, pewnego dnia, urodziła śliczną dziewczynkę...Przeczytaj pięknie ilustrowaną opowieść o Małej królewnie, a potem odpowiedz na jej pytania. Na końcu książeczki znajdziesz również miejsce na wklejenie swojej fotografii – teraz i Ty możesz zamienić się w śpiącą królewnę!W tej serii: Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Śpiąca królewna, Roszpunka.

Belineau N. Wydawnictwo: Olesiejuk Seria: MAŁA KRÓLEWNA ISBN: 9788327435996 Języki: polski Rok wydania: 2015 Ilość stron: 14 Format: 16.0x17.0cm Oprawa: Gąbka ... „Dawno, dawno temu pewnym królestwem rządzili król i królowa, którzy nie mieli dzieci, choć bardzo tego pragnęli.

Na końcu książeczki znajdziesz również miejsce na wklejenie swojej fotografii - teraz i Ty możesz zamienić się w śpiącą królewnę! W tej serii: Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Śpiąca królewna, Roszpunka. Przeczytaj pięknie ilustrowaną opowieść o Małej królewnie, a potem odpowiedz na jej pytania. Na końcu książeczki znajdziesz również miejsce na wklejenie swojej fotografii - teraz i Ty możesz zamienić się w śpiącą królewnę! W tej serii: Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Śpiąca królewna, Roszpunka. Mała królewna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI