Policjant. Mały bohater

Policjant. Mały bohater - Emilie Beaumont | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emilie Beaumont
WYMIAR
10,90 MB
NAZWA PLIKU
Policjant. Mały bohater.pdf
ISBN
1642596998734

OPIS

U jubilera Karola doszło do włamania. Na miejsce natychmiast przybyła policja. Bardzo szybko pojawili się też dziennikarze i telewizja. Kto mógł się tego dopuścić? Rafał i jego partnerka Julia są odpowiedzialni za przeprowadzenie dochodzenia. Historyjka, dzięki której dziecko może identyfikować się z bohaterem i puścić wodze swojej fantazji.W serii książeczek o Małym bohaterze znalazły się tytuły: Rycerz, Indianin, Odkrywca, Pirat, Kowboj, Super Bohater, Policjant i Strażak.

Autorami książki są Emilie Beaumont, Nathalie Belineau. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura dziecięca.

Kto mógł się tego dopuścić? Rafał i jego partnerka Julia są odpowiedzialni za ... Opis: Policjant. Mały bohater - Emilie Beaumont, Nathalie Belineau, Alexis Nesme.

POWIĄZANE KSIĄŻKI