Mój atlas Europy z naklejkami

Mój atlas Europy z naklejkami - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,35 MB
NAZWA PLIKU
Mój atlas Europy z naklejkami.pdf
ISBN
2355917082363

OPIS

To atlas dla tych, którzy marzą o podróży przez pełną malowniczych krajobrazów i fascynujących miejsc Europę. Znajdą w nim mapy, zdjęcia i ciekawostki. Dowiedzą się wiele o europejskiej faunie i florze, poznają leżące na naszym kontynencie państwa, ich stolice i zabytki, z których słyną. Młodzi czytelnicy będą mogli nie tylko zdobywać wiedzę, ale także bawić się, uzupełniając strony atlasu naklejkami i dekorując flagami znajdującą się w środku dużą mapę Europy.

Znajdą w nim mapy, zdjęcia i ciekawostki. Dowiedzą się wiele o europejskiej faunie i ...

W ofercie: obrazkowe książeczki kartonowe dla dzieci od 6 m do 2 lat, bajki, baśnie, legendy, bogato ... £2.84 - To atlas dla tych, którzy marzą o podróży przez pełną malowniczych krajobrazów i fascynujących miejsc Europę. Znajdą w nim mapy, zdjęcia i ciekawostki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI