Mali Mistrzowie jazdy konnej

Mali Mistrzowie jazdy konnej - Emilie Beaumont | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emilie Beaumont
WYMIAR
8,72 MB
NAZWA PLIKU
Mali Mistrzowie jazdy konnej.pdf
ISBN
8147080835520

OPIS

Dzięki tym książeczkom najmłodsi poznają różne dyscypliny sportu.Jak co tydzień w sobotnie popołudnie Marysia, Janka i ich przyjaciel Marcin spotykają się w klubie jeździeckim. Wita ich instruktorka Ewa - prowadzi na łąkę po kucyki. Zanim zacznie się lekcja dzieci muszą wyczyścić swoje kucyki.Na końcu tej ślicznie ilustrowanej książeczki mały Czytelnik znajdzie Pytania Małych Mistrzów oraz miejsce na wklejenie swojego zdjęcia – teraz i On może jeździć konno z Marcinem!W tej serii: Mali Mistrzowie koszykówki, Mali Mistrzowie futbolu, Mali Mistrzowie rugby, Mali Mistrzowie jazdy konnej.

Czytelnicy: 4 Opinie: 0 + Dodaj na półkę Kup książkę. Ujeżdżenie na XXI wiek .

Jak co tydzień w sobotnie popołudnie Marysia Janka i ich przyjaciel Marcin spotykają się w klubie jeździeckim. Wita ich instruktorka Ewa - prowadzi na...

POWIĄZANE KSIĄŻKI