Labirynty Mandale. Art Anti-Stress

Labirynty Mandale. Art Anti-Stress - Marine Franiatte (ilustr.) | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marine Franiatte (ilustr.)
WYMIAR
10,58 MB
NAZWA PLIKU
Labirynty Mandale. Art Anti-Stress.pdf
ISBN
4141093152522

OPIS

Jesteś fanem mandali?Odkryj nasza nowość: zeszyt z zabawami wprowadzającymi w nastrój zen!Znajdź drogę na 88 rysunkach w kształcie mandali. Ćwiczenia oddechowe, odzyskiwanie równowagi, dobroczynny wpływ kolorów, inspirujące mantry i cytaty pomogą ci się odprężyć. Pozbądź się stresu dnia codziennego jednym pociągnięciem flamastra!Zapewnij sobie prawdziwą chwilę spokoju, rozluźnienia i medytacji.

Ćwiczenia oddechowe, odzyskiwanie równowagi, dobroczynny Dostawa Express na dziś lub jutro Darmowa dostawa do domu od ... Labirynty Mandale.

Ćwiczenia Jesteś fanem mandali? Odkryj nasza nowość: zeszyt z zabawami wprowadzającymi w nastrój zen! Znajdź drogę na 88 rysunkach w kształcie mandali. Ćwiczenia oddechowe, odzyskiwanie równowagi, dobroczynny wpływ kolorów, inspirujące mantry i cy... Książka Pakiet Labirynty Mandale/ Łamigłówki Zen - Praca zbiorowa Labirynty Mandale.

POWIĄZANE KSIĄŻKI