Słownik angielsko-polski, polsko-angielski z rozmówkami

Słownik angielsko-polski, polsko-angielski z rozmówkami - Tadeusz J. Grzebieniowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tadeusz J. Grzebieniowski
WYMIAR
8,10 MB
NAZWA PLIKU
Słownik angielsko-polski, polsko-angielski z rozmówkami.pdf
ISBN
5467072860589

OPIS

Słownik angielsko-polski, polsko-angielski z rozmówkami przeznaczony jest głównie dla turystów polskich podróżujących po krajach anglojęzycznych, a także dla osób rozpoczynających naukę języka angielskiego. Może być również przydatny obcojęzycznemu turyście odwiedzającemu Polskę.- około 25 000 haseł i zwrotów, współczesne słownictwo- wyrażenia idiomatyczne i potoczne- zasady wymowy angielskich haseł- rozmówki polsko-angielskie ( z wymową brytyjską i amerykańską)

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! 1000 angielskich słówek Ilustrowany słownik angielsko-polski polsko-angielski. 25, 71 z ...

Tadeusz J.... Słownik angielsko-polski, polsko-angielski z rozmówkami jest jednym z serii słowników dwujęzycznych z rozmówkami. Słownik jest szczególnie polecany osobom rozpoczynającym naukę języka angielskiego oraz turystom podróżującym po wszystkich krajach, w których można porozumieć się po angielsku. Słownik angielsko-polski, polsko-angielski z rozmówkami przeznaczony jest głównie dla turystów polskich podróżujących po krajach anglojęzycznych, a także dla osób rozpoczynających naukę języka angielskiego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI