Mały Książę

Mały Książę - Antoine de Saint-Exupery | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Antoine de Saint-Exupery
WYMIAR
5,15 MB
NAZWA PLIKU
Mały Książę.pdf
ISBN
6890968004792

OPIS

Mały Książę - książka Antoine de Saint-Exupéry została przetłumaczona na ponad 270 języków i należy do klasyki literatury światowej.Książka opowiada o dorastaniu do wiernej miłości, do prawdziwej przyjaźni i odpowiedzialności za drugiego człowieka. Za postacią głównego bohatera skrył się sam autor. Spotkanie Małego Księcia z pilotem jest rozmową pisarza z samym sobą powrotem do tematów, które zawsze dla niego były istotne.

Jaki narrator występuje w utworze? Jest to narrator pierwszoosobowy. Przedstawia zdarzenia, opowiada o tym, co go spotkało sześć lat temu, a wszystko zaczyna się od lądowania na pustyni Saharze i spotkania chłopca - Małego Księcia. „Mały Książę" to utwór pod względem gatunkowym sytuujący się na pograniczu baśni i powiastki filozoficznej.

Książę jest już szczęśliwy wraz z różą na swojej asteroidzie. Cały czas jednak pamięta o pilocie z odległej planety, który tęsknił za nim i przez ... Mały Książę online dostępny jest w wielu wersjach językowych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI