Wiem wszystko - Zielona Książeczka

Wiem wszystko - Zielona Książeczka - Joanna Babula (ilustr.) | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Babula (ilustr.)
WYMIAR
10,8 MB
NAZWA PLIKU
Wiem wszystko - Zielona Książeczka.pdf
ISBN
3190997077723

OPIS

Seria kartonowych książeczek „Wiem wszystko” przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 1. roku życia. Głównym celem serii jest nauka kolorów, ale przy okazji dziecko pozna różne kształty i przedmioty lub zwierzęta i nauczy się je nazywać. Obrazki zostały uzupełnione wyraźnymi podpisami, aby zgodnie z metodą Domana wprowadzać dziecko w świat liter, nazw i w przyszłości łatwiej uczyć czytać.Tytuły w serii: Czerwona Książeczka, Fioletowa Książeczka, Niebieska Książeczka, Pomarańczowa Książeczka, Różowa Książeczka, Zielona Książeczka, Żółta Książeczka.

roku życia. Głównym celem serii jest nauka kolorów ale przy okazji dziecko pozna różne kształty i przedmioty lub zwierzęta i nauczy się je nazywać. Wiem wszystko - Zielona Książeczka (Joanna Babula).

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Wiem wszystko - Zielona Książeczka, Joanna Babula (ilustr.) - Seria kartonowych książeczek Wiem wszystko przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 1. roku życia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI