Wiem wszystko - Niebieska Książeczka

Wiem wszystko - Niebieska Książeczka - Joanna Babula (ilustr.) | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Babula (ilustr.)
WYMIAR
11,26 MB
NAZWA PLIKU
Wiem wszystko - Niebieska Książeczka.pdf
ISBN
1720869105422

OPIS

Seria kartonowych książeczek „Wiem wszystko” przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 1. roku życia. Głównym celem serii jest nauka kolorów, ale przy okazji dziecko pozna różne kształty i przedmioty lub zwierzęta i nauczy się je nazywać. Obrazki zostały uzupełnione wyraźnymi podpisami, aby zgodnie z metodą Domana wprowadzać dziecko w świat liter, nazw i w przyszłości łatwiej uczyć czytać.Tytuły w serii: Czerwona Książeczka, Fioletowa Książeczka, Niebieska Książeczka, Pomarańczowa Książeczka, Różowa Książeczka, Zielona Książeczka, Żółta Książeczka.

Głównym celem serii jest nauka kolorów, ale przy okazji dziecko pozna różne kształty i przedmioty lub zwierzęta i ... £1.09 - Seria kartonowych książeczek „Wiem wszystko" przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 1. roku życia.

roku życia. Głównym celem serii jest nauka kolorów, ale przy okazji dziecko pozna różne kształty i przedmioty lub zwierzęta i nauczy się je nazywać. Towar z kategorii OUTLET.

POWIĄZANE KSIĄŻKI