Teczka 4 latka

Teczka 4 latka - Tomasz Szokal | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Szokal
WYMIAR
12,50 MB
NAZWA PLIKU
Teczka 4 latka.pdf
ISBN
8747439572546

OPIS

Teczka 4-latka jest wesoła, kolorowa, z nią przedszkole to przygoda, a nauka jest wniej taka, że nie znudzi przedszkolaka.Teczka czterolatka to:- cztery zeszyty: wiosenny, letni, jesienny i zimowy- ćwiczenia, zabawy i wycinanki- rozwijanie umiejętności obserwacji i kojarzenia- poznawanie zjawisk, zwierząt i przedmiotów z dalszego otoczenia- rozbudzanie w dziecku twórczego myślenia- kształtowanie jego wrażliwości- rozwijanie osobowości- galeria małych dzieł sztuki każdego czterolatkaTeczka czterolatka została dobrze przyjęta przez pedagogów i rodziców, którzy docenili jej liczne zalety.Małe dziecko pochłonięte świetną zabawą nie zdaje sobie sprawy, jak wiele w tym czasie poznaje, a dorosły ma możliwość obserwowania jego rozwoju i procesu uczenia się. Jednocześnie stanowi doskonałą pomoc dla pań przedszkolanek, które na co dzień pracują z naszymi dziećmi. Nasza TECZKA sprawia, że pobyt w przedszkolu jest dla czterolatka jeszcze większą przyjemnością.

Dzięki różnorodnym i pięknie zilustrowanym ćwiczeniom plastycznym, przygotowanym na miarę możliwości dziecka, książki z teczki 4-latka zapewnią małemu czytelnikowi rozwój i satysfakcję. Teczka 4-latka. Zgaduję, rysuję, maluję (Elżbieta Lekan ).

Drodzy Rodzice! Każde dziecko chce się uczyć. Potrzebuje jedynie ciekawych zadań i pochwały.

POWIĄZANE KSIĄŻKI