Mój pierwszy atlas świata

Mój pierwszy atlas świata - Anna Wiśniewska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
12,51 MB
NAZWA PLIKU
Mój pierwszy atlas świata.pdf
ISBN
9755415046602

OPIS

Zapraszamy w podróż dookoła świataCałokartonowy atlas przygotowany specjalnie dla dzieci. Zawiera zabawnie ilustrowane mapy świata i poszczególnych kontynentów oraz informacje i ciekawostki dotyczące geografii, przyrody różnych regionów i krajów na świecie.W serii również Mój pierwszy atlas Polski

Dzieciom bardzo się spodoba wielka mapa świata, którą można wyjąć z książki i na przykład powiesić na ścianie, ... Kup teraz na Allegro.pl za 26,74 zł - Mój pierwszy atlas świata z miasta Bielsko-Biała. Stan: nowy.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Duża kartonowa książka - pierwsza podróż dookoła świata. Każda rozkładówka to pocztówka z jednego kontynentu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI