Mój pierwszy atlas Polski

Mój pierwszy atlas Polski - Anna Wiśniewska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
3,53 MB
NAZWA PLIKU
Mój pierwszy atlas Polski.pdf
ISBN
4436022520836

OPIS

Zapraszamy w podróż dookoła PolskiCałokartonowy atlas przygotowany specjalnie dla dzieci. Zawiera zabawnie ilustrowane mapy Polski z podziałem na regiony, uzupełnione informacjami i ciekawostkami związanych z różnymi zakątkami naszego kraju.W serii również Mój pierwszy atlas świata

Na pierwszej rozkładówce znajdziemy piękną, kolorową mapę Polski z podziałem administracyjnym na poszczególne województwa. Mapa otoczona i wypełniona jest tradycyjnymi symbolami dla danego rejonu naszego kraju. Zapraszamy w podróż dookoła PolskiCałokartonowy atlas przygotowany specjalnie dla dzieci.

Zawiera zabawnie ilustrowane mapy Polski z podziałem na regiony, uzupełnione informacjami i ciekawostkami związanych z różnymi zakątkami naszego kraju. W serii równ Mój pierwszy atlas Polski zawiera aż 24 strony, każda kartka jest przystosowana dla małych rączek - usztywniona kartonem i zaokrąglona.

POWIĄZANE KSIĄŻKI