Atlas grzybów

Atlas grzybów - Sławomir Sokół | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sławomir Sokół
WYMIAR
8,49 MB
NAZWA PLIKU
Atlas grzybów.pdf
ISBN
9094524832746

OPIS

Bogato ilustrowany kieszonkowy Atlas grzybów opisuje 205 gatunków, ich budowę, występowanie, zróżnicowanie oraz wartość spożywczą. Przyda się zarówno na spacerze w lesie, jak i we włoskiej i francuskiej restauracji. Niezbędny dla każdego pasjonata zbierania grzybów.

Borowik szklachetny Atlas grzybów. Ponad 200 polskich gatunków.

Przeglądaj tysiące produktów, zamów i skorzystaj z darmowej dostawy do salonów Empik w całej Polsce! W programie znajdziesz przegląd aż 206 grzybów. Ale jako, że jest to atlas elektroniczny, to oprócz zdjęć z opisami grzybów - co można znaleźć w wydawnictwach tradycyjnych, papierowych - w aplikacji tej będziesz mógł nie tylko włączyć mapę, ale i zaznaczać swoje ulubione miejsca, a nawet dodawać do nich opisy i zdjęcia ... Wiele grzybów jest jadalnych, ale nie mają praktycznej wartości, gdyż albo są niesmaczne, albo bardzo małe, czy też występują bardzo rzadko.

POWIĄZANE KSIĄŻKI