Wiem wszystko - Żółta Książeczka

Wiem wszystko - Żółta Książeczka - Joanna Babula (ilustr.) | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Babula (ilustr.)
WYMIAR
3,21 MB
NAZWA PLIKU
Wiem wszystko - Żółta Książeczka.pdf
ISBN
8838096829907

OPIS

Seria kartonowych książeczek „Wiem wszystko” przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 1. roku życia. Głównym celem serii jest nauka kolorów, ale przy okazji dziecko pozna różne kształty i przedmioty lub zwierzęta i nauczy się je nazywać. Obrazki zostały uzupełnione wyraźnymi podpisami, aby zgodnie z metodą Domana wprowadzać dziecko w świat liter, nazw i w przyszłości łatwiej uczyć czytać.Tytuły w serii: Czerwona Książeczka, Fioletowa Książeczka, Niebieska Książeczka, Pomarańczowa Książeczka, Różowa Książeczka, Zielona Książeczka, Żółta Książeczka.

Autor: Joanna Babula (ilustr.) Kategorie: Książki / dla dzieci / 0-2 lata Wiem wszystko - Żółta Książeczka (Joanna Babula). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Seria kartonowych książeczek „Wiem wszystko" przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 1.

roku życia. Głównym celem serii jest nauka kolorów, ale przy okazji dziecko pozna różne kształty i...

POWIĄZANE KSIĄŻKI