Ważne słówka. Koloruj, pisz i naklejaj. Marchewkowe zadania 3-6 lat

Ważne słówka. Koloruj, pisz i naklejaj. Marchewkowe zadania 3-6 lat - Irene Merlini | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Irene Merlini
WYMIAR
8,98 MB
NAZWA PLIKU
Ważne słówka. Koloruj, pisz i naklejaj. Marchewkowe zadania 3-6 lat.pdf
ISBN
8631815018018

OPIS

Pierwsze książeczki edukacyjne z naklejkamiMarchewkowe zadania nie tylko pozwolą dzieciom ćwiczyć pisanie i liczenie, ale dzięki naklejkom i kolorowankom zapewnią im też wspaniałą zabawę!Czy chcesz poznać słowa opisujące świat, który cię otacza? Dzięki tej książeczce z kolorowymi naklejkami nauczysz się nowych wyrazów, które przydać się mogą w różnych sytuacjach: nad morzem i w górach, w szkole i w mieście.

Pierwsze książeczki edukacyjne z naklejkami. Marchewkowe zadania nie tylko pozwolą dzieciom ćwiczyć pisanie i liczenie, ale dzięki naklejkom i kolorowankom zapewnią im też wspaniałą zabawę! Pierwsze książeczki edukacyjne z naklejkami Marchewkowe zadania nie tylko pozwolą dzieciom ćwiczyć pisanie i liczenie, ale dzięki naklejkom i kolorowankom zapewnią im też wspaniałą zabawę! Poznaj przydatne angielskie słowa, naucz się je zapisywać ... Książka W ruchu! Marchewkowe zadania Koloruj, pisz i naklejaj (3-6 lat) / Irene Merlini, Valentina Bolco, Olesiejuk, 13,98 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Jedzenie.

Nowości, Bestsellery i Zapowiedzi. Sprawdź i Kup Teraz! - Ważne słówka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI