Na wsi. Koloruj, pisz i naklejaj. Marchewkowe zadania 3-6 lat

Na wsi. Koloruj, pisz i naklejaj. Marchewkowe zadania 3-6 lat - Irene Merlini | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Irene Merlini
WYMIAR
4,71 MB
NAZWA PLIKU
Na wsi. Koloruj, pisz i naklejaj. Marchewkowe zadania 3-6 lat.pdf
ISBN
6856321125929

OPIS

Pierwsze książeczki edukacyjne z naklejkamiMarchewkowe zadania nie tylko pozwolą dzieciom ćwiczyć pisanie i liczenie, ale dzięki naklejkom i kolorowankom zapewnią im też wspaniałą zabawę!Jak miło przechadzać się po gospodarstwie! Na wsi spotkasz różne zwierzęta, skosztujesz smacznych potraw i dowiesz się, jakich narzędzi używa rolnik do pracy. A potem pobawisz się w rozpoznawanie kształtów i nalepisz naklejki w odpowiednich miejscach na stronie. Możesz także pokolorować obrazki i nauczyć się pisania wyrazów po śladzie.

Marchewkowe zadania 3-6 lat | Irene Merlini, Valentina Bolco (ilustr.) | Olesiejuk. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Na stronie sklepu internetowego merlin.pl są stosowane pliki cookies.

Koloruj, pisz i naklejaj. Marchewkowe zadania 3-6 lat . Pierwsze książeczki edukacyjne z naklejkamiMarchewkowe zadania nie tylko pozwolą dzieciom ćwiczyć pisanie i liczenie, ale dzięki naklejkom i kolorowankom zapewnią im też wspaniałą zabawę! Poznaj przydatne angielskie słowa, naucz się je zapisywać i spróbuj zapamiętać! Informacje o Marchewkowe zadania 3-6 lat.

POWIĄZANE KSIĄŻKI