Futbol - Rekordziści

Futbol - Rekordziści - Clive Gifford | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Clive Gifford
WYMIAR
6,30 MB
NAZWA PLIKU
Futbol - Rekordziści.pdf
ISBN
7332586586806

OPIS

Poznaj najlepsze drużyny światowej piłki nożnej.Wewnątrz tej książki znajdziesz tysiące faktów odnoszących się do gwiazd futbolu. Futbol – Rekordziści to prawdziwe kompendium wiedzy o najpopularniejszym sporcie na świecie!W serii Rekordziści: Świat dinozaurów, Mega maszyny, Świat zwierząt, Kosmos, Futbol.

Informacje o wydawnictwie Olesiejuk. Olesiejuk - wydawca książek dla dzieci i nastolatków, poradników, encyklopedii i leksykonów.

Sprawdź i Kup Teraz! Futbol - Rekordziści to prawdziwe kompendium wiedzy o najpopularniejszym sporcie na świecie! W serii Rekordziści : Świat dinozaurów, Mega maszyny, Świat zwierząt, Kosmos, Futbol. Cena 24,99 PLN Wewnątrz tej książki znajdziesz tysiące faktów odnoszących się do gwiazd futbolu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI