Niezrównana elegancja

Niezrównana elegancja - Maria Maccari | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria Maccari
WYMIAR
11,35 MB
NAZWA PLIKU
Niezrównana elegancja.pdf
ISBN
9242459644889

OPIS

„Suknia balowa musi przypominać marzenie senne i przeobrażać kobietę w istotę z tego wymiaru” stwierdził kiedyś Christian Dior, dodając iż każda kobieta powinna mieć w szafie przynajmniej jedną suknię balową, gdyż to „znakomicie wpływa na jej morale”. Nie ulega wątpliwości, iż posiadanie takiej kreacji potrafi zdziałać cuda dla zdrowia psychicznego również współczesnych kobiet, kilkadziesiąt lat po tym, jak francuski krawiec haute couture przelał te słowa na papier. Kiedy to pisał, suknie wieczorowe wciąż były dla kobiet z towarzystwa symbolem statusu, a przebranie się do kolacji normą de rigueur. Od tego czasu wiele się zmieniło. Jednak ten element garderoby zachował pewien stopień ekskluzywności – gdyż nadal ma w sobie coś z marzenia sennego – a jednocześnie przeszedł swoisty proces „demokratyzacji”.„Niezrównana elegancja” to książka o wiecznym pragnieniu piękna i ekskluzywności.

Pomijając szczegółową charakterystykę zawartości należy zaznaczyć, że wydawnictwo w dużej części stanowią bogate zdjęcia strojów z detalami fasonów i dodatków, modelek, oryginalnych kreacji z pokazów... „Suknia balowa musi przypominać marzenie senne i przeobrażać kobietę w istotę z tego wymiaru" stwierdził kiedyś Christian Dior, dodając iż każda kobieta powinna mieć w szafie przynajmniej jedną suknię Księgarnia Internetowa merlin.pl - Książki, Muzyka, Filmy, Zabawki i Gry. Najlepsze tytuły w najniższych cenach.

Książka Niezrównana elegancja liczy 240 stron. Jej wymiary to 255x295.

POWIĄZANE KSIĄŻKI