Klasyczne opowieści. Król Artur i rycerze Okrągłego Stołu

Klasyczne opowieści. Król Artur i rycerze Okrągłego Stołu - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,53 MB
NAZWA PLIKU
Klasyczne opowieści. Król Artur i rycerze Okrągłego Stołu.pdf
ISBN
8292752830266

OPIS

Wyjątkowe adaptacje uwielbianych przez dzieci historii – napisane prostym językiem, dużą czcionką i uroczo zilustrowane. Będą stanowić doskonałe wprowadzenie do kanonu literatury.W serii: Król Artur, Tajemniczy ogród, Przygody Hucka Finna, Mała Księżniczka, Czarny Książę, Moby Dick, Oliver Twist, Wyspa skarbów.

Król Artur i rycerze Okrągłego Stołu - praca zbiorowa - Książka w SwiatKsiazki.pl Król Artur i Rycerze Okrągłego Stołu to zbiór pięknych, klasycznych opowieści o bohaterskich rycerzach, czarodziejach i niezapomnianych przygodach. Nakreślone z epickim rozmachem, napisane prostym językiem, dostosowane także do młodszych czytelników wprowadzenie w mityczny świat arturiańskich legend. Król Artur i rycerze Okrągłego Stołu.

Klasyczne opowieści. Czarodziej z Krainy Oz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI