Pachnące opowieści. Księżniczka Malina

Pachnące opowieści. Księżniczka Malina - Raffaella Bertagnolio | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Raffaella Bertagnolio
WYMIAR
6,35 MB
NAZWA PLIKU
Pachnące opowieści. Księżniczka Malina.pdf
ISBN
1418795251969

OPIS

Oto niezwykłe pachnące opowieści... W dalekim kraju żyła sobie śliczna księżniczka, która pachniała malinami – przynajmniej tak było na początku tej historyjki. Poznaj jej losy i sprawdź, czy jej zapach się nie zmienił. Na kartach tej książki umieszczono dwa zapachy – gdy potrzesz zaznaczone na stronach elementy, poczujesz maliny i cebulę.

W dalekim kraju żyła sobie śliczna księżniczka, która pachniała malinami - przynajmniej tak było na początku tej historyjki. Poznaj jej losy i sprawdź, czy jej zapach się nie zmienił.

Na kartach tej książki umieszczono dwa zapachy - gdy potrzesz zaznaczone na stronach elementy, poczujesz maliny i cebulę. Informacje o PACHNĄCE OPOWIEŚCI. KSIĘŻNICZKA MALINA - 6660708303 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI