Prosiaczek Riki i przyjaciele. Koloruj Naklejaj

Prosiaczek Riki i przyjaciele. Koloruj Naklejaj - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,61 MB
NAZWA PLIKU
Prosiaczek Riki i przyjaciele. Koloruj Naklejaj.pdf
ISBN
2880838895195

OPIS

Dzięki tej książce do kolorowania poznasz prosiaczka Rikiego oraz jego przyjaciół. Sympatyczne zwierzątka uwielbiają się bawić i poznawać nowe niezwykłe miejsca.Rysuj i koloruj obrazki, a strony książki ozdabiaj naklejkami albo… przylepiaj je, gdzie tylko chcesz.

Sympatyczne zwierzątka uwielbiają się bawić i poznawać nowe niezwykłe miejsca. Rysuj i koloruj obrazki, a strony książki ozdabiaj ... Sprawdź niskie ceny i kup Koloruj Naklejaj.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 7,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Recenzje naszych Klientów: Książka "Prosiaczek Riki i przyjaciele. Koloruj Naklejaj" Praca zbiorowa nie ma jeszcze dodanej recenzji. Prosiaczek Riki i przyjaciele.

POWIĄZANE KSIĄŻKI