MiniRelaks Harmonia. Antystresowa kolorowanka

MiniRelaks Harmonia. Antystresowa kolorowanka - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,23 MB
NAZWA PLIKU
MiniRelaks Harmonia. Antystresowa kolorowanka.pdf
ISBN
2904403401455

OPIS

Człowiek, który umie żyć w harmonii z samym sobą, jest szczęśliwy.Oscar WildeWeź kredki lub flamastry i wygospodaruj kilka minut tylko dla siebie.Kolorowanka antystresowa to propozycja dla osób, które postanowiły pozbyć się złych emocji towarzyszących im w życiu codziennym.Tym razem wszystkie odprężające rysunki i wzory zostały wydane w małym, poręcznym formacie. Książka ta zmieści się nawet w małej torebce i zapewni relaks w wielu różnych sytuacjach.To niezwykłe doświadczenie dostarczy ci wiele radości.

Antystresowa kolorowanka - opis książki: Człowiek który umie żyć w harmonii z samym sobą jest szczęśliwy. Oscar Wilde Weź kredki lub flamastry i wygospodaruj kilka minut tylko dla siebie.

Antystresowa kolorowanka. Człowiek, który umie żyć w harmonii z samym sobą, jest szczęśliwy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI