Matka i dziecko. Praktyczny przewodnik dla rodziców. Od poczęcia do 3. roku życia dziecka

Matka i dziecko. Praktyczny przewodnik dla rodziców. Od poczęcia do 3. roku życia dziecka - Elizabeth Fenwick | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elizabeth Fenwick
WYMIAR
5,9 MB
NAZWA PLIKU
Matka i dziecko. Praktyczny przewodnik dla rodziców. Od poczęcia do 3. roku życia dziecka.pdf
ISBN
8773853577669

OPIS

Jak dobrze zaopiekować się sobą i dzieckiemPierwsza książka, która pokazuje krok po kroku, jak zajmować się dzieckiem od poczęcia do 3. roku życia.Sprawdzona i uzupełniona pozycja zawierająca porady związane z ciążą oraz karmieniem, rozwojem i zdrowiem dziecka.Przedstawia praktyczne rozwiązania codziennych problemów i wprowadza rodziców w świat maluchów.Przydatny ilustrowany poradnik dla każdego rodzica.„Każda ciąża i każde dziecko są wyjątkowe. Ciąża jest wydarzeniem, którego doświadczyła niezliczona liczba rodziców. Mimo to – dla was będzie doświadczeniem niezwykłym.Urodzenie dziecka otwiera drzwi do nowego, ekscytującego świata, który jest dla was nieznany i tajemniczy.Książka ta będzie wam towarzyszyć przez cały okres ciąży, pokazując, jak najlepiej go przeżyć, a waszemu dziecku zapewni dobry początek nowego życia. [...]Mam nadzieję, że wkrótce odkryjecie, że rodzicielstwo – mimo ogromu obowiązków – może być bardzo przyjemne.”Elizabeth Fenwick (fragment wstępu)

Od poczęcia do 3. roku życia dziecka autorstwa Elizabeth Fenwick Darmowa wysyłka Super cena 48.99 Sprawdź w księgarni Literia.pl! Pierwsza książka, która pokazuje krok po kroku, jak zajmować się dzieckiem od poczęcia do 3.

roku życia. Sprawdzona i uzupełniona pozycja zawierająca porady związane z ciążą oraz karmieniem, rozwojem i zdrowiem dziecka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI