Dziewczynka z Szóstego Księżyca. Tom 1

Dziewczynka z Szóstego Księżyca. Tom 1 - Moony Witcher | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Moony Witcher
WYMIAR
12,73 MB
NAZWA PLIKU
Dziewczynka z Szóstego Księżyca. Tom 1.pdf
ISBN
8935556985273

OPIS

Niepozorna, lecz wyjątkowo bystra dziewczynka niespodziewanie trafia w sam środek walki Dobra ze Złem.Miłość do życia i bezgraniczna ciekawość stanowią jej największą broń, która pozwoli pokonać Świat Ciemności i stworzyć przestrzeń dla Świata Światła.Czytelniku, wyrusz w podróż do krainy, gdzie fantazja i magia wystarczają, by stworzyć rzeczywistość.Nina jest uczennicą piątej klasy (pomocy ! niedługo egzaminy!), mieszka w Madrycie u swoich cioć. Jej rodzice pracują w Moskwie, więc nie widuje ich zbyt często. Na prawej dłoni ma znamię w kształcie gwiazdy, identycznie jak ukochany dziadek Misza, wielki alchemik z Wenecji.Czy to znak przeznaczenia?Przygoda Niny dopiero się rozpoczyna!

Tytuł ... Dziewczynka z Szóstego Księżyca Tom 1 (Moony Witcher). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Sprawdź niskie ceny i kup Dziewczynka z Szóstego Księżyca.

Broszurowa ze skrzydełkami: ISBN: 978-83-274-4316-8: EAN: 9788327443168: Tytuł oryginalny: La bambina della Sesta Luna: Liczba stron: 304: Format: ... Dziewczynka z szóstego księżyca(1) • pliki użytkownika roza05 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Dziewczynka z szóstego księżyca.part4.rar, Dziewczynka z szóstego księżyca.part7.rar Recenzja Dziewczynki z Szóstego Księżyca Do świata literatury, także dziecięcej w ostatnich latach wkroczyły czary i magia. Wystarczy wspomnieć choćby postać Harego Pottera czy „Opowieści z Narnii".

POWIĄZANE KSIĄŻKI