Star Wars: Przebudzenie Mocy. Popatrz i znajdź

Star Wars: Przebudzenie Mocy. Popatrz i znajdź - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,95 MB
NAZWA PLIKU
Star Wars: Przebudzenie Mocy. Popatrz i znajdź.pdf
ISBN
6161146571891

OPIS

Kolejny tytuł z serii " Popatrz i znajdź",który zachwyci miłośników "Gwiezdnych wojen".Tym razem młodzi czytelnicy wyruszą w kosmiczną podróż, by wraz z Rey, Finnem i BB-8 – bohaterami najnowszego filmu kultowej sagi – odkryć tajemnice piaszczystej planety Jakku i pokonać siły Najwyższego Porządku. Na stronach ze szczegółowymi ilustracjami znajdą zadania dla spostrzegawczych oraz ponad 125 postaci i elementów do odnalezienia.

Popatrz i znajdź W oczekiwaniu na Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy Ruszaj w galaktyczną podróż i odkrywaj sceny zaczerpnięte z kultowej filmowej sagi. A gdy dotrzesz do ostatnich stron książki, uruchom napęd nadświetlny, by przeżyć jeszcze więcej przygód! Pakiet Star Wars: Przebudzenie Mocy.

Książka Star Wars: Przebudzenie Mocy. Popatrz i znajdź liczy 20 stron.

POWIĄZANE KSIĄŻKI