Fisher Price Puzzle Hipcio i przyjaciele

Fisher Price Puzzle Hipcio i przyjaciele - Anna Wiśniewska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
6,33 MB
NAZWA PLIKU
Fisher Price Puzzle Hipcio i przyjaciele.pdf
ISBN
2006515868091

OPIS

Hipcio i przyjaciele to jeden z czterech tytułów w serii książeczek z układankami i kolorowankami. Dzięki historyjce dziecko zetknie się z nazwami podstawowych kolorów, będzie porównywało wielkości i cechy oraz pozna nieskomplikowane przygody bohatera. Układanka złożona z 4 elementów zapewni ćwiczenia usprawniające spostrzeganie i precyzję ruchów. Kolorowanka wyzwoli twórczą inwencję oraz wzmocni układ ręka-oko.

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Seria: Fisher Price Puzzle ... Książka Fisher Price Puzzle Hipcio i przyjaciele - Wiśniewska Anna Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Hipcio i przyjaciele to jeden z czterech tytułów w serii książeczek z układankami i kolorowankami.Dzięki historyjce dziecko zetknie się z nazwami podstawowych kolorów będzie porównywało wielkości i cechy oraz pozna nieskomplikowane przygody bohatera. FISHER PRICE PUZZLE. HIPCIO I PRZYJACIELE w kategorii Książeczki zabaweczki / Dla dzieci Fisher Price Puzzle.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO", czy „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie ... Tym symbolem wyróżniamy najlepsze sklepy w Allegro. Gdy kupujesz od Super Sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów. Informacje o FISHER PRICE PUZZLE.

POWIĄZANE KSIĄŻKI