101 ciekawostek. Zamki średniowieczne

101 ciekawostek. Zamki średniowieczne - Niko Dominiguez | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Niko Dominiguez
WYMIAR
12,58 MB
NAZWA PLIKU
101 ciekawostek. Zamki średniowieczne.pdf
ISBN
5589562574943

OPIS

Wybierz się w wyjątkową podróż w przeszłość, by sprawdzić, jak wyglądało życie w średniowiecznych zamkach. Przyjrzyj się z bliska potężnym kamiennym fortecom i poznaj ich mieszkańców – zobacz, jak pracowali, ucztowali, bawili się i walczyli z wrogiem. W książce znajdziesz zaskakujące fakty i kolorowe ilustracje, które przybliżą ci te odległe czasy.W serii "101 ciekawostek" m.in.: Statki, Pociągi, Konie, Ludzkie ciało, Zwierzęta wodne, Piraci, Wyścigi. Rajdy. Regaty, Samoloty, Dinozaury.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej dobraksiazka.pl 101 ciekawostek. Zamki średniowieczne (Niko Dominiguez).

Regaty, Statki, Piłka nożna, Piraci, Dinozaury, Samoloty, Ludzkie ciało, Starożytny Egipt, Konie. Napisz recenzję o produkcie: 101 ciekawostek. Zamki średniowieczne Twoja ocena.

POWIĄZANE KSIĄŻKI