Teczka 3-latka. Elefun Books

Teczka 3-latka. Elefun Books - Elżbieta Lekan | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elżbieta Lekan
WYMIAR
12,96 MB
NAZWA PLIKU
Teczka 3-latka. Elefun Books.pdf
ISBN
3493935273797

OPIS

Drodzy Rodzice!Każde dziecko chce się uczyć. Potrzebuje jedynie ciekawych zadań i pochwały. Dzięki różnorodnym i pięknie zilustrowanym ćwiczeniom plastycznym, przygotowanym na miarę możliwości dziecka, książki z teczki 3-latka zapewnią małemu czytelnikowi rozwój i satysfakcję.W teczce znajdziecie 4 bloki z zadaniami plastycznymi i naklejkami.

Dzięki różnorodnym i pięknie zilustrowanym ćwiczeniom plastycznym, przygotowanym na miarę możliwości dziecka, książki z teczki 3-latka zapewnią małemu czytelnikowi rozwój i satysfakcję. W teczce znajdziecie 4 bloki z zadaniami plastycznymi i naklejkami. Teczka 3 latka na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

Potrzebuje jedynie ciekawych zadań i pochwały. Dzięki różnorodnym i pięknie zilustrowanym ćwiczeniom plastycznym, przygotowanym na miarę możliwości dziecka, książki z teczki 3-latka zapewnią małemu czytelnikowi rozwój i satysfakcję.

POWIĄZANE KSIĄŻKI