Przygody Pinokia. Niezwykłe kolorowanki z plakatem do ozdobienia

Przygody Pinokia. Niezwykłe kolorowanki z plakatem do ozdobienia - Fabiana Attanasio (ilustr.) | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Fabiana Attanasio (ilustr.)
WYMIAR
10,23 MB
NAZWA PLIKU
Przygody Pinokia. Niezwykłe kolorowanki z plakatem do ozdobienia.pdf
ISBN
8651712186712

OPIS

Dzieci, które sięgną po tę książkę, poznają przygody drewnianego pajacyka o imieniu Pinokio.Dla czytelników przygotowano nie tylko streszczenie ciekawych przygód bohaterów, ale i zjawiskowe ilustracje do pokolorowania zgodnie z tym, co małym twórcom podpowie wyobraźnia.W środku znajdą oni dodatkowo plakat, który mogą ozdobić i powiesić w swoim pokoju.

Wydawnictwo OLESIEJUK. Księgarnia internetowa merlin.pl Książka Przygody Pinokia.

Dla czytelników przygotowano nie tylko streszczenie ciekawych przygód bohate Opis: Przygody Pinokia Niezwykłe kolorowanki z plakatem do ozdobienia Dzieci, które sięgną po tę książkę, poznają przygody drewnianego pajacyka o imieniu Pinokio. Dla czytelników przygotowano nie tylko streszczenie ciekawych przygód bohaterów, ale i zjawiskowe ilustracje do pokolorowania zgodnie z tym, co małym twórcom podpowie wyobraźnia. Dzieci, które sięgną po tę książkę, poznają przygody drewnianego pajacyka o imieniu Pinokio.

POWIĄZANE KSIĄŻKI