Mała encyklopedia dziejów świata

Mała encyklopedia dziejów świata - Bertrand Fichou | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bertrand Fichou
WYMIAR
7,39 MB
NAZWA PLIKU
Mała encyklopedia dziejów świata.pdf
ISBN
2854225824418

OPIS

Cała historia świata, od pradziejów aż po współczesność, przedstawiona w jednej książce? Tak, to możliwe! Jej autorzy postanowili wskazać młodym czytelnikom pewne punkty orientacyjne, dzięki którym łatwiej będzie zrozumieć wszystko to, co wydarzyło się na Ziemi przez wieki. W dziejach ludzkości wyróżniono siedem okresów i krótko je scharakteryzowano: przedstawiono ważne postaci historyczne, omówiono przełomowe wydarzenia, zaprezentowano epokowe wynalazki i odkrycia. Ta książka ma pomóc dzieciom zrozumieć, że świat, który znają, tworzył się i rozwijał przez tysiące lat, i że także ich życie wpisze się w ten złożony, pasjonujący scenariusz!Poznajcie skomplikowaną, pełną dramatycznych wydarzeń, szczęśliwych zbiegów okoliczności i epokowych odkryć historię ludzkości. Dzięki zawartym w tej książce informacjom przeszłość stoi przed wami otworem!

Podręczniki szkolne, językowe, beletrystyka, książki dla dzieci, lektury, pomoce edukacyjne. Sprawdź naszą ofertę Cała historia świata, od pradziejów aż po współczesność, przedstawiona w jednej książce? Tak, to możliwe! Jej autorzy postanowili wskazać młodym czytelnikom pewne punkty orientacyjne, dzięki którym łatwiej będzie zrozumieć wszystko to, co wydarzyło się na Ziemi przez wieki.

Ilość stron 112 ; Rok wydania 2016 ; Rodzaj encyklopedia specjalistyczna ... Kup teraz na Allegro.pl za 22,48 zł - Mała encyklopedia dziejów świata Didier Balicevic z miasta Modlniczka. Stan: nowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI