Liczby

Liczby - Nik Afia (ilustr.) | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nik Afia (ilustr.)
WYMIAR
3,82 MB
NAZWA PLIKU
Liczby.pdf
ISBN
3562596774704

OPIS

Dzieci zakochają się w tej pięknie ilustrowanej książeczce! Dzięki zamieszczonym w niej zadaniom i poleceniom bez trudu nauczą się liczyć do 20. Maluchy znajdą tu dziesięć scenek z życia codziennego, ćwiczenia dotyczące znajdowania i liczenia elementów oraz zadania sprawdzające spostrzegawczość.

Oprócz tego na stronie znajdują się zagadki, ciekawostki, quizy oraz recenzje najlepszych gier planszowych. liczby bliźniacze, czyli takie dwie liczby pierwsze, których różnica wynosi \(2\). Oto przykłady liczb pierwszych bliźniaczych: Oto przykłady liczb pierwszych bliźniaczych: liczby \(3\) i \(5\) Liczba π z dokładnością do 204 miejsc po przecinku: .

Film - pojęcie wartości bezwzględnej, jako odległości liczby od 0 na osi liczbowej. Ćwiczenia - wartość bezwzględna liczby, jako odległość tej liczby od 0 na osi liczbowej, obliczanie wartości bezwzględnej, własności ... Nauka liczb - Liczby do 10 Zapraszamy do działu z arkuszami wspomagającymi naukę liczb dla dzieci.

POWIĄZANE KSIĄŻKI