Detoks

Detoks - Cinzia Trenchi | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Cinzia Trenchi
WYMIAR
8,71 MB
NAZWA PLIKU
Detoks.pdf
ISBN
1743378227749

OPIS

Istnieje wiele diet obiecujących spektakularne rezultaty przy niewielkim nakładzie pracy. Nie brakuje też takich, które uwzględniają porady, mające zapewnić nam osiągnięcie wymarzonego ideału urody.W tej książce czytelnik nie znajdzie jednak dietetycznych porad czy programów rozłożonych na tygodnie. Jest ona raczej narzędziem, które pozwala odkryć moc drzemiącą w tym, co jemy oraz właściwości sprawiające, że proste produkty odżywcze stają się sojusznikiem dobrego zdrowia i samopoczucia.

Pozwoli nam to bez stresu przejść trudniejsze momenty i nawet kiedy poczujemy się gorzej to będziemy mieli możliwość położyć się lub wyjść na spacer. Detoks to nic innego jak oczyszczanie organizmu ze szkodliwych substancji. Słowo to cieszy się ogromną popularnością na forach internetowych.

Obiad: bigos jarski, surówka z białej rzodkwi z jabłkiem, kiwi. Podwieczorek: smoothie z banana i jagód z siemieniem ... Jak zrobić detoks organizmu? Zamiast stosować specjalne diety oczyszczające, komponując codzienny jadłospis, uwzględnij produkty, które poprawiają metabolizm i wspomagają oczyszczanie organizmu z toksyn.

POWIĄZANE KSIĄŻKI