Słownik francuski

Słownik francuski - Mirosława Słobodska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mirosława Słobodska
WYMIAR
8,92 MB
NAZWA PLIKU
Słownik francuski.pdf
ISBN
6556434952714

OPIS

Słownik francusko-polski, polsko-francuski:- zawiera około 33 000 haseł i zwrotów,- podstawową terminologię z wielu dziedzin,- wyrażenia idiomatyczne i potoczne.Cennym uzupełnieniem są także: kolorowe registry, nazwy geograficzne, przewodnik kulinarny oraz kolorowe wkładki ze słownictwem pogrupowanym tematycznie.Wszystkie hasła główne wyróżniono kolorem niebieskim.

Następnie, naciśnij zielony przycisk "Tłumacz" a tekst zostanie przetłumaczony. Język Francuski. Język francuski to język, którego nie tak łatwo się nauczyć.

Jakościowe online słowniki, tłumaczenia, rozmówki, przeglądy gramatyk, tematy i Gry bezpłatnie. Znajdź francuskie tłumaczenie w naszym słowniku polsko-francuskim i w setkach milionów prawdziwych tłumaczeń wykonanych przez innych. Ten słownik francuski jest jakby nowszą wersją wspomnianego wyżej TLFi. W przeciwieństwie do poprzednika nadal jest rozwijany i poszerzany.

POWIĄZANE KSIĄŻKI