Opiekuję się swoim psem

Opiekuję się swoim psem - Ilaria Barsotti | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ilaria Barsotti
WYMIAR
10,95 MB
NAZWA PLIKU
Opiekuję się swoim psem.pdf
ISBN
7411100959819

OPIS

Dzięki tej książeczce mali czytelnicy dowiedzą się, jak należy opiekować się swoim ulubieńcem. Znajdą w niej mnóstwo informacji, praktycznych porad i ciekawostek dotyczących piesków, a także kolorowe naklejki, zadania i rozkładaną planszę.W serii:Opiekuję się swoim kotem, Opiekuję się swoim psem, Opiekuję się swoim pupilem.

W serii:Opiekuję się swoim kotem, Opiekuję się swoim psem, Opiekuję się swoim pupilem. Dzięki tej książeczce mali czytelnicy dowiedzą się jak należy opiekować się swoim ulubieńcem. Znajdą w niej mnóstwo informacji praktycznych porad i ciekawostek dotyczących piesków a także kolorowe naklejki zadania i rozkładaną planszę.

Zagadki: a) Za kości rzucone dziękuje machając ogonem. b) Warczy, skomli, gryzie kijek, Łagodny, przyjaźnie nastawiony do śniącego pies symbolizuje, że jest on otaczany troską i opieką przez swoich bliskich oraz, że utrzymuje z nimi dobre kontakty, a ich obecność to niezwykle ważny element życia śniącego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI