Sałatki i surówki. Domowa spiżarka

Sałatki i surówki. Domowa spiżarka - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,97 MB
NAZWA PLIKU
Sałatki i surówki. Domowa spiżarka.pdf
ISBN
5210387343834

OPIS

Różnorodność sałatek sprawia, że lubią je wszyscy. Te z przewagą świeżych warzyw i owoców szczególnie popularne są wśród osób liczących kalorie, z kolei propozycje zawierające mięso lub ryby królują na wszelkiego typu imprezach. Surówki natomiast stanowią nieodłączny element obiadu, doskonale komponując się z praktycznie wszystkimi daniami.W książce tej zamieściliśmy 70 apetycznych przepisów, wśród których na pewno znajdziecie coś dla siebie: kompozycje z warzyw i owoców, z dodatkiem sera lub jajka, a także mięsa lub ryby. Są to zarówno dodatki do dań obiadowych, jak i samodzielne przekąski.

Sałatki i surówki jest dostępny w Digitalo.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Digitalo.pl ma najniższą cenę w Polsce. Surówka z białej rzodkwi daikon i szczypiorku to łatwa, pyszna, odżywcza sałatka obiadowa. Biała rzodkiew jest dość ostra w smaku.

W książce tej ... Sałatki to dania głównie ze świeżych warzyw, często z dodatkiem innych składników w tym poddanych obróbce termicznej. Do sałatek dodajemy przyprawy oraz w zależności od charakteru różne sosy na bazie oliwy, śmietany czy majonezu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI