Opiekuję się swoim pupilem

Opiekuję się swoim pupilem - Ilaria Barsotti | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ilaria Barsotti
WYMIAR
5,11 MB
NAZWA PLIKU
Opiekuję się swoim pupilem.pdf
ISBN
5634777952550

OPIS

Dzięki tej książeczce mali czytelnicy dowiedzą się, jak należy opiekować się swoim ulubieńcem. Znajdą w niej mnóstwo informacji, praktycznych porad i ciekawostek dotyczących zwierzątek domowych, a także kolorowe naklejki, zadania i rozkładaną planszę.W serii:Opiekuję się swoim kotem, Opiekuję się swoim psem, Opiekuję się swoim pupilem.

Behawioryści, lekarze weterynarii i pasjonaci psów. Z nami masz pewność, że czytasz sprawdzone informacje, dzięki który jeszcze lepiej możesz opiekować się swoim pupilem. Odp: Pochwal się swoim pupilem « Odpowiedź #60 : Luty 15, 2011, 10:59:43 » Jak wszyscy to wszyscy :-) z mojego pupila sie troche posmiejecie ogólnie jest on obciety bo miał włosy splątane A i jest to kot perski nie syjamski Gdy zaczniesz już chodzić na spacery ze swoim pupilem, zabezpiecz go przed intruzami, stosując odpowiedni preparat ochronny.

Więcej o tym, jak chronić psa przed kleszczami i jak je usuwać, znajdziesz w tym wpisie. Jak opiekować się psem z padaczką ... Opieka nad psem z padaczką polega na zapewnieniu mu lepszej jakości życia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI