Kolorowanie na pomarańczowym tle

Kolorowanie na pomarańczowym tle - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,47 MB
NAZWA PLIKU
Kolorowanie na pomarańczowym tle.pdf
ISBN
9086317430713

OPIS

„Kolorowanie na pomarańczowym tle” to jedna z czterech książek z serii do kolorowania na barwnych kartkach. Kolekcja jest ciekawą propozycją łączącą bazgranie (tak ostatnio modne) z kreśleniem po śladzie. Na kolorowych stronach widnieją jasne kontury różnych obrazków. Do czytelnika należy decyzja, czy dołączonych do książki kredek użyje do starannego wypełnienia konturu, czy do wykonania kontrastowego obrysu.

Data zakończenia 2019-06-13 - cena 12,49 zł Pokolorujmy obrazki w całkiem nowym stylu.Do książki dołączone jest 5 kredek świecowych. Kolorowanie na pomarańczowym tle - Praca zbiorowa - 11,06 zł Opis: Kolorowanie na pomarańczowym tle to jedna z czterech książek z serii do kolorowania na barwnyc... Kolorowanie na pomarańczowym tle - Kolorowanie na pomarańczowym tle to jedna z czterech książek z serii do kolorowania na barwnych kartkach. Kolekcja jest ciekawą propozycją łączącą bazgranie (tak ostatnio... Na stronie sklepu internetowego merlin.pl są stosowane pliki cookies.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > „Kolorowanie na pomarańczowym tle" to jedna z czterech książek z serii do kolorowania na barwnych kartkach. Kolekcja jest ciekawą propozycją łączącą bazgranie (tak ostatnio modne) z kreśleniem po śladzie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI