Kurka Śnieżka i siedem sówek

Kurka Śnieżka i siedem sówek - Francesca Rossi | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Francesca Rossi
WYMIAR
11,83 MB
NAZWA PLIKU
Kurka Śnieżka i siedem sówek.pdf
ISBN
9964709084374

OPIS

Dawno, dawno temu był sobie kurnik…Poznajcie nową, zabawną wersję kochanej przez wszystkich klasycznej baśni. Jej bohaterką jest urodziwa kurka o piórkach białych niczym płatki śniegu… Autorką zarówno uroczej historyjki, jak i przede wszystkim wspaniałych ilustracji jest znana włoska rysowniczka Francesca Rossi.

Tytuł: Kurka Śnieżka i siedem sówek Autor: Francesca Rossi Wydawnictwo: Olesiejuk ISBN: 9788327448767 Rok wydania: 2016 Ilość stron: 34 Format: 23.5x33.5 cm Oprawa: oprawa twarda wypełniona gąbką Waga: 0.63 kg Dawno dawno temu był sobie kurnik. Nowa zabawna wersja kochanej przez wszystkich klasycznej baśni.

Data wydania: 2016-01-01 ... Dawno, dawno temu był sobie kurnik… Poznajcie nową, zabawną wersję kochanej przez wszystkich klasycznej baśni. Jej bohaterką jest urodziwa kurka o piórkach białych niczym płatki śniegu… Autorką zarówno uroczej ... Któż nie zna klasycznej baśni o Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach? Chyba nie ma takiego dziecka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI