Polska. Skarby przyrody

Polska. Skarby przyrody - Monika Karolczuk | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika Karolczuk
WYMIAR
4,29 MB
NAZWA PLIKU
Polska. Skarby przyrody.pdf
ISBN
2219718268776

OPIS

Książka Polska. Cuda przyrody opowiada o najbardziej malowniczych zakątkach naszej ojczyzny. O tych miejscach, w których największym artystą okazała się natura. Znakomite fotografie i zwięzłe, pełne elegancji opisy uświadamiają, jak atrakcyjny pod względem przyrodniczym jest nasz kraj, jak wielkie kryje bogactwo widoków.

Album ten przybliża najpiękniejsze, znane i mniej znane cuda ojczystej natury: strzeliste wierchy, przepastne doliny, perliste potoki i wodospady, zalesione zakątki i uroczyska, kwieciste łąki, łany zbóż, bagna i torfowiska, malownicze morenowe wzgórza, połyskliwe tafle jezior, meandry i rozlewiska ... Polska. Skarby przyrody (Monika Karolczuk).

Mało jest innych krajów, które posiadają tak różnorodny krajobraz i równie szeroką paletę ekosystemów. Oto największe atrakcje przyrodnicze w Polsce.

POWIĄZANE KSIĄŻKI