Naklejkomania Tajemnicze lasy

Naklejkomania Tajemnicze lasy - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,94 MB
NAZWA PLIKU
Naklejkomania Tajemnicze lasy.pdf
ISBN
4940719698370

OPIS

Przenieś się do urzekających naturalnym pięknem lasów deszczowych, bambusowych gajów, gęstych borów i nieprzebytych kniei. W tej książce znajdziesz obrazki, które można uzupełnić kolorowymi naklejkami. Zebrano tu 30 ilustracji, do których inspiracją były jedne z najpiękniejszych obszarów leśnych, jakie można podziwiać w różnych miejscach na świecie, oraz tajemnicze gęstwiny znane z popularnych baśni i opowieści. Do każdej ilustracji przygotowano około 100 naklejek, by można było ją ozdobić.Naklejkomania Tajemnicze lasy to propozycja dla osób, które pragną stworzyć kompozycje pełne wysmakowanych detali.

Cena najtaniej od 1066 zł od 2191 zł -Lokalizacja sklepu Popularne: Warszawa ... Przenieś się do urzekających naturalnym pięknem lasów deszczowych, bambusowych gajów, gęstych borów i nieprzebytych kniei. W tej książce znajdziesz obrazki, które można uzupełnić kolorowymi naklejkami.

Recenzje. Napisz własną recenzję ... Przenieś się do urzekających naturalnym pięknem lasów deszczowych, bambusowych gajów, gęstych borów i nieprzebytych kniei.

POWIĄZANE KSIĄŻKI