Opowieści na Boże Narodzenie

Opowieści na Boże Narodzenie - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,61 MB
NAZWA PLIKU
Opowieści na Boże Narodzenie.pdf
ISBN
8177812210719

OPIS

Oto trzy piękne historie, które dzieci znają i uwielbiają. Wspaniale zilustrowane opowieści o Bożym Narodzeniu, dziadku do orzechów i Królowej Śniegu oraz klasyczna angielska świąteczna piosenka o dwunastu gwiazdkowych dniach idealnie nadają się do wspólnego czytania razem z dzieckiem.

Najmłodszym długie, zimowe wieczory umilą bajki o sympatycznych zwierzątkach i ich przygotowaniach do Świąt. Opowieści na Boże Narodzenie to krótkie, bogato ilustrowane historyjki, które doskonale wpisują się w klimat Bożego Narodzenia. Boże Narodzenie to czas spokoju, radości i miłych chwil spędzonych w rodzinnym gronie.

Opowieści na Boże Narodzenie to krótkie, bogato ilustrowane historyjki, które doskonale wpisują się w klimat Bożego Narodzenia. Cena 14,90 PLN Nasza cena 9,27 PLN Opowieści na Boże Narodzenie to krótkie, bogato ilustrowane historyjki, które doskonale wpisują się w klimat Bożego Narodzenia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI