Najwspanialsze miasta świata

Najwspanialsze miasta świata - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,61 MB
NAZWA PLIKU
Najwspanialsze miasta świata.pdf
ISBN
8458849754227

OPIS

Najwspanialsze miasta świata zabiorą cię w podróż do 30 najbardziej znanych, tętniących życiem metropolii –od San Francisco po Tokio. Kolorowe zdjęcia doskonale odzwierciedlają charakter tych miejsc, a niezwykle zajmujący tekst przybliża historię ich powstania i rozwoju.Dzięki przejrzyście opisanym ilustracjom, schematom, przekrojom i planom możesz bez trudu przenieść się do opisywanych miast, poznać ich topografię oraz architekturę zwiedzić najsłynniejsze dzielnice, zobaczyć najciekawsze atrakcje turystyczne i poczuć wyjątkową atmosferę współczesnych aglomeracji.

Kolorowe zdjęcia doskonale odzwierciedlają charakter tych miejsc, a niezwykle zajmujący tekst przybliża historię ich powstania i rozwoju.Dzięki przejrzyście opisanym ilustracjom, schematom, przekrojom i planom możesz bez trudu przenieść się ... Najwspanialsze miasta w dziejach świata - opis produktu: Książka jest fascynującą wędrówką po najwspanialszych miastach, jakie istniały i istnieją na świecie. Od najstarszych ośrodków miejskich, których potęgę i wielkość poznajemy dzięki odkryciom archeologów, po współczesne megalopolis. Najwspanialsze miasto Mezopotamii.

Szczegóły ... Najpiękniejszym miastem świata, według redaktorów i czytelników magazynu "Travel & Leisure" jest japońskie Kioto. Licząca półtora miliona mieszkańców metropolia aż do połowy XIX wieku była stolicą Japonii; dziś nie pełni już politycznej roli i stała się przede wszystkim celem wypraw turystycznych. Najwspanialsze miasta świata zabiorą cię w podróż do 30 najbardziej znanych, tętniących życiem metropolii -od San Francisco po Tokio.

POWIĄZANE KSIĄŻKI